Kayıt
 
 
   
 

Güncel Yazılar | Kategoriler | Ara | RSS

11 Eylül 2009 Cuma
Mezarlık Projesi
00:23 :: 3746 Views :: 0 Comments :: :: Haberler, Ana Sayfa
 

Değerli köylülerimiz; Göreve başlamamızın üzerinden bir yıl geçti. Bizler bu zaman içerinde köylülerimizle ilgili bilgilere ulaşmaya çalıştık. Bu bilgiler ışığında 1997 yılından bugüne kadar olana aidat borç tablolarını çıkardık. Hemen hemen bütün üyelerimize yönetimin imzasıyla teslim ettik.

Biz köyümüzü güzelleştirmek, köyümüze olan ilgiyi artırmak için genç arkadaşlarımızla beraber bir proje ürettik. Bu projeleri gerçekleştirmek için çalışmalara başladık. İlk olarak mezarlık projesini başlatacağız.

“Ey ümmet-i Müslüman. Bugün biz bir Fatiha'ya muhtacız. Yarın da siz olacaksınız.” Sözcüklerini duymazdan gelemezdik. Bugün mezarlığa gittiğinizde adam boyu ot büyümüş, içeri girilmiyor. Mezarlığımı bakımsızlıktan mezbeleliğe dönmüş. Bizim kendimize saygı duymamız için önce geçmişimize saygı duymalıyız. Bu bakımdan mezarlık projesi bizim için çok önemli. Lütfen geriye dönük aidatlarınızı 30 nisan tarihli bir senet vererek o güne kadar da az az ödeme yaparak aidat borçlerımız kapatmaya çalışalım.

Proje için lütfen desteklernizi, emeklerinizi ve bağışlarınızı esirgemeyiniz. Bölgenin en güzel mezarlığı İnşaallah Mircekiraz Köyünün mezarlığı olacaktır. Özellikle gençlerimizden yeni proje ve destek bekliyoruz. Köyümüzü hep beraber güzelleştirelim Saygılarımla…

Rating
Yorumlar
Şu anda, mevcut bir yorum yok. Yorum yapan ilk kullanıcı siz olun!
Yorum eklemek için buraya tıklayın.
 
 
   
Copyright © 2008 Mircekiraz Köyü. Tüm hakları saklıdır.