Kayıt
 
 
   
 

Güncel Yazılar | Kategoriler | Ara | RSS

7 Eylül 2009 Pazartesi
2009 İftar Yemeği
23:47 :: 2218 Views :: 0 Comments :: :: Haberler, Ana Sayfa
 

Çok kıymetli Mircekiraz’lılar, ayların en güzel olanı Ramazan ayını karşılamanın sevincini hep birlikte yaşamaktayız. Derneğimizin, vefat eden büyüklerimizin hayrı ve rahmeti için bu yıl 2.sini düzenlediği iftar yemeğini köylülerimizin büyük çoğunluğunun katılımıyla gerçekleştirdik.

Köylülerimiz, iftar yemeği sayesinde uzun süredir görmedikleri arkadaşlarını, komşularını ve büyüklerini görme fırsatı yakalamış oldular. Dernek yöneticileri olarak da bizim göreve gelişimizin 1. yılıydı. Programın akışı sırasında 1 yıl içinde yapmış olduğumuz çalışmalar ve etkinliklerle (İftar Yemeği, Ferfene gecesi, Yayla Şenliği, Cenaze törenleri) ilgili bilgi verdik. 1 yıl içinde yapmış olduğumuz etkinliklere katılım çok üst düzeydeydi. İnşaallah bazı köylülerimizin de katılım sağlamasıyla daha güzel günler ve etkinlikleri beraber yaşayacağız.

İftar yemeğimize katılan, katılamayacağını telefonla bildiren ve katılamayan bütün köylülerimize çok teşekkür ediyoruz. Bizlere duyduğunuz bu güveni asla boşa çıkarmamak için desteklerinizle daha heyecanlı bir şekilde köyümüz için çalışmaya devam edeceğiz. Hepinizin Ramazan Ayı Mübarek Olsun İnşaallah…

 

İftar yemeği resim galerisi için buraya tıklayınız.

Rating
Yorumlar
Şu anda, mevcut bir yorum yok. Yorum yapan ilk kullanıcı siz olun!
Yorum eklemek için buraya tıklayın.
 
 
   
Copyright © 2008 Mircekiraz Köyü. Tüm hakları saklıdır.