Kayıt
 
 
   
 

Güncel Yazılar | Kategoriler | Ara | RSS

9 Temmuz 2010 Cuma
MİRCEKİRAZ 2010 YAYLA ŞENLİĞİNE SÜPRİZ KATILIM
01:35 :: 2343 Views :: 2 Comments :: :: Haberler, Ana Sayfa
 

2010 Yayla Şenliğimiz 4 Temmuz Pazar günü köylülerimiz ve misafirlerinin katılımıyla Cankurtaran bölgesinde 1500 rakımlı yaylamızda gerçekleşti. Geçen yılı düşünerek, ortalama 400 veya 500 kişinin katılabileceği bir etkinliğe göre hazırlık yaptık. Gördük ki köylülerimiz bizi şaşırttı yaklaşık tahminimizin 2 katı kadar bir katılım oldu. Artık Mircekiraz köyü olarak bizim daha organizeli ve düzenli hareket etmemiz gerektiğini, bunun içinde gelecek yıl yapılacak şenliğin hazırlıklarına genç arkadaşlarımızla şimdiden başlayacağımızı ifade etmek isterim. Bizim görevimiz sizleri bir araya getirmek, şenlik bahanesiyle senede 1 gün yaylamızda özlem gidermekti. Emeği geçen, destek olan ve katımıyla bizleri onurlandıran büyük küçük herkese bizlere güvendikleri için teşekkür ederiz. Gelecek yıl çok daha organizeli, planlı ve siz değerli misafirlerimizi rahat ettireceğimiz, eğlendireceğimiz unutulmaz bir gün yaşatacağımızın müjdesini vermek isterim. Sizler bize güvendikten sonra bizim görevimizde sadece sizin için çalışmaktır. Gelecek yıl şenliklerde görüşmek üzere Allaha Emanet Olun.

Rating
Yorumlar
By misafir @ 9 Temmuz 2010 Cuma 02:21
Ben pazar günü hazırlamış olduğunuz toplantıya gerededen misafir olarak katıldım. ben çok memnun oldum. çok yere davet edildim ama bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. gençler birbiriyle futbol maçı yaptılar hatta ben oynayanların sizin köylüleriniz değilde dışardan gelenler zannettim. en önemlisi eğitime destek vermeniz başarılı öğrencileri ödüllendirdiniz. sizlere başarılar diliyorum. Birde çok kalabalıktı bu kadar imirceli varmıdır sizin köyde hala merak ediyorum. herkese anlatacağım sene davet edilsemde edilmesemde duyarsam geleceğim.

By elif @ 29 Temmuz 2010 Perşembe 12:26
ben ise gelmek istedim ama şenliğiniz çok erken başladığı için yetişemedim..saat akşam 5 gibi köydeydim ama nafile herkes dönüyordu...şenliklerinizi daha geç başlatırsanız memnun olurum

Yorum eklemek için buraya tıklayın.
 
 
   
Copyright © 2008 Mircekiraz Köyü. Tüm hakları saklıdır.